PISMO "KORONA"

Pismo naszej partii

Pismo „Korona”, z podtytułem „Z Małopolski do Wielkiej Polski” powstało pod koniec 2020 r., a jego pierwszy numer ukazał się na Boże Narodzenie tegoż roku, co Redakcja uważa za datę symboliczną.

Redaktorem naczelnym od początku był i nadal nim jest Piotr Heszen, zaś za szatę graficzną i skład odpowiadał początkowo Marek Szwarnóg (do kwietnia 2021, czyli do ukazania się 3. numeru), następnie jego obowiązki przejęła tajemnicza postać o pseudonimie „Iskra”.

Z podtytułu pisma można wnioskować co do jego wszechpolskiego zasięgu, zrodzonego jednak organicznie, jak to w świecie naturalnym, czyli monarchicznym bywa, w konkretnym miejscu, u konkretnego źródła, a tym źródłem jest stolica Małopolski – Kraków.

„Korona” najpierw wydawana była jako dwumiesięcznik, następnie rozproszona po różnych miejscach Kraju Redakcja nie zdołała utrzymać jego regularności, ale idea pisma żyje i w głowach różnych osób powstają koncepcje następnych numerów!

Jest to pismo wydawane przez partię Konfederacja Korony Polskiej, lecz nie ma charakteru wewnętrznego biuletynu. Ma ono być skierowane także na zewnątrz i uchylać rąbka tajemnicy duchowego świata działaczy, który jest bogaty i uniwersalny – nie tylko wąsko polityczny! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy!

Kontakt: trzynastkakrakow@konfederacjakoronypolskiej.pl

Korona numer 6

Korona numer 5

Korona numer 4

Korona numer 3

Korona numer 2

Korona numer 1

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: