Preambuła

AD MAIOREM DEI GLORIAM

ET BEATISSIMAE VIRGINIS MARIAE HONOREM

Bogaci dorobkiem doświadczeń organizacyjnych i formacji ideowej

POBUDKI oraz KONFEDERACJI GIETRZWAŁDZKIEJ,

dla przywrócenia i zachowania cywilizacji łacińskiej

w suwerennej Rzeczypospolitej Polskiej,

dla bezpieczeństwa Wiary, rodziny i własności

tworzymy niniejszym partię polityczną 

KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ.


Cele

Korona zmierza poprzez udział w życiu publicznym do realizacji celów, którymi są: dobro Narodu, suwerenność i pomyślność Państwa Polskiego, bezpieczeństwo Wiary, rodziny i własności oraz kształtowanie życia społecznego w oparciu o zasady cywilizacji łacińskiej.




Koordynatorzy regionalni kontakt:

Okręg Legnica: Dominik Gudowski
okreg1legnica@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Wałbrzych:
okreg2walbrzych@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Wrocław: Sebastian Słomski
okreg3wroclaw@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Bydgoszcz: Krystyna Jarocka
okreg4bydgoszcz@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Toruń: Maciej Stanisławski
okreg5torun@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Lublin: Bogusław Domański
okreg6lublin@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Chełm: Paweł Sudewicz
okreg7chelm@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Zielona Góra:
okreg8zielonagora@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Lódź: Andrzej Potapczyk
okreg9lodz@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Piotrków Trybunalski: Piotr Korzeniowski
okreg10piotrkowtrybunalski@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Sieradz: Łukasz Owczarek
okreg11sieradz@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Chrzanów: Wiesław Dobek
okreg12chrzanow@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Kraków: Grzegorz Zając
okreg13krakow@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Nowy Sącz: Sylwester Matusiak
okreg14nowysacz@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Tarnów: Janusz Leśniak
okreg15tarnow@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Płock: Adam Matyszewski
okreg16plock@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Radom: Rafał Foryś
okreg17radom@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Siedlce: Adam Skup
okreg18siedlce@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Warszawa (m.stołeczne): Izabella Konarzewska
okreg19warszawa@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Warszawa (powiaty): Bogdan Chmielecki
okreg20warszawa@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Opole: Łukasz Fomicz
okreg21opole@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Krosno: Jerzy Duda
okreg22krosno@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Rzeszów: Miłosz Platowski
okreg23rzeszow@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Białystok: Barbara Majewska
okreg24bialystok@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Gdańsk: Irena Cebeliński
okreg25gdansk@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Gdynia: Krzysztof Kozłowski
okreg26gdynia@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Bielsko-Biała:
okreg27bielskobiala@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Częstochowa: Włodzimierz Skalik
okreg28czestochowa@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Gliwice:
okreg29gliwice@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Rybnik: Roman Fritz
okreg30rybnik@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Katowice: Piotr Saczywko
okreg31katowice@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Sosnowiec: Artur Jakóbik
okreg32sosnowiec@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Kielce: Tomasz Chwałek
okreg33kielce@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Elbląg: Jan Krysiak
okreg34elblag@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Olsztyn: Tomasz Owsienik
okreg35olsztyn@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Kalisz: Piotr Kois
okreg36kalisz@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Konin:
okreg37konin@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Piła: Marcin Wytrzyszczewski
okreg38pila@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Poznań: Paweł Mączka
okreg39poznan@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Koszalin: Jarosław Nalepa
okreg40koszalin@konfederacjakoronypolskiej.pl
Okręg Szczecin: Grzegorz Piątkowski
okreg41szczecin@konfederacjakoronypolskiej.pl

Kontakt ogólnokrajowy: Sławomir Czech
s.czech@konfederacjakoronypolskiej.pl