Preambuła

AD MAIOREM DEI GLORIAM

ET BEATISSIMAE VIRGINIS MARIAE HONOREM

Bogaci dorobkiem doświadczeń organizacyjnych i formacji ideowej

POBUDKI oraz KONFEDERACJI GIETRZWAŁDZKIEJ,

dla przywrócenia i zachowania cywilizacji łacińskiej

w suwerennej Rzeczypospolitej Polskiej,

dla bezpieczeństwa Wiary, rodziny i własności

tworzymy niniejszym partię polityczną 

KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ.


Cele

Korona zmierza poprzez udział w życiu publicznym do realizacji celów, którymi są: dobro Narodu, suwerenność i pomyślność Państwa Polskiego, bezpieczeństwo Wiary, rodziny i własności oraz kształtowanie życia społecznego w oparciu o zasady cywilizacji łacińskiej.


Pomóż nam w zbiórce podpisów


PODPISZ SIĘ
Wydrukuj listę poparcia,  uzupełnij o numer Twojego okręgu, złóż podpis i wyślij na adres: Biuro Konfederacji Wolność i Niepodległość w Częstochowie – 42-229 Częstochowa, ul Jagiellońska 59/65.

ZBIERAJ PODPISY 
Wesprzyj nas dołączając do grupy zbierających lub zorganizuj własną, np. w Twojej miejscowości – skontaktuj się w tej sprawie z koordynatorem okręgu.

Liczy się każdy głos! Możesz wysłać kartę nawet z jednym podpisem. Zachęcamy do zebrania podpisów wśród rodziny i znajomych.

Na  liście może podpisać się każda osoba pełnoletnia, posiadająca nr. PESEL,  będąca w spisie wyborców (czyli tam gdzie głosuje) w danym okręgu.

Pobierz listę poparcia



Koordynatorzy zbiórki podpisów w okręgach :

Białystok (okręg 24) Barbara Majewska tel. 691 610 900
Bielsko-Biała (okręg 27) Artur Skłodowski tel. 601 504 514
Bydgoszcz (okręg 4) Anna Karaszewska tel. 691 171 617
Chełm (okręg 7) Paweł Sudewicz tel. 691 079 691
Chrzanów (okręg 12) Wiesław Dobek tel. 698 410 411
Częstochowa (okręg 28) Włodzimierz Skalik tel. 601 522 819
Elbląg (okręg 34) Jan Krysiak tel. 604 918 325
Gdańsk (okręg 25) Irena Cebeliński tel. 798 067 200
Gdynia (okręg 26) Adam Lotkowski tel. 793 009 459
Gliwice (okręg 29) Jacek Jagiełka tel. 728 779 108
Kalisz (okręg 36) Piotr Kois tel. 665 287 070
Katowice (okręg 31) Anna Nikodem tel. 794 146 151
Kielce (okręg 33) Michał Kwieczko tel. 791 660 754
Koszalin (okręg 40) Jarosław Nalepa tel. 509 658 841
Kraków (okręg 13) Grzegorz Zając tel. 795 280 199
Lublin (okręg 6) Anna Zajączkowska tel. 600 994 344
Łódź (okręg 9) Andrzej Potabczyk tel. 661 550 110
Nowy Sącz (okręg 14) Sylwester Matusik tel. 506 297 586
Olsztyn (okręg 35) Paweł Borysowski tel. 537 122 441
Opole (okręg 21) Łukasz Fomicz tel. 889 198 596
Piła (okręg 38) Marcin Wytrzyszczewski tel. 602 593 408
Piotrków Trybunalski (okręg 10) Piotr Korzeniowski tel. 696 040 650
Poznań (okręg 39) Paweł Mączka tel. 507 676 415
Radom (okręg 17) Andzrzej Poneta tel. 502 111 920
Rybnik (okręg 30) Roman Fritz tel, 691 489 038
Rzeszów (okręg 23) Bartłomiej Skowron tel. 667 833 595
Sieradz (okręg 11) Łukasz Owczarek tel. 605 469 007
Sosnowiec (okręg 32) Artur Jakóbik tel. 698 325 039
Szczecin (okręg 41) Grzegorz Piątkowski tel. 602 674 814
Tarnów (okręg 15) Janusz Leśniak tel. 604 966 886
Toruń (okręg 5) Maciej Stanisławski tel. 667 545 999
Warszawa (okręg 19) Izabella Konarzewska tel. 501 018 627
Warszawa (okręg 20) Tadeusz Jankowski tel. 513 054 942
Wrocław (okręg 3) Paweł Chmielewski tel. 661 122 324

Kontakt ogólnokrajowy: Sławomir Czech tel. 782 515 500


Okręgi wyborcze do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej

1
Legnica
powiaty: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki i złotoryjski; miasta na prawach powiatu: Jelenia Góra i Legnica
2
Wałbrzych
powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski i ząbkowicki; miasto na prawach powiatu: Wałbrzych
3
Wrocław
powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski i wrocławski; miasto na prawach powiatu: Wrocław
4
Bydgoszcz
powiaty: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski i żniński; miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz
5
Toruń
powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski i włocławski; miasta na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń i Włocławek
6
Lublin
powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki i świdnicki; miasto na prawach powiatu: Lublin
7
Chełm
powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski i zamojski; miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm i Zamość
8
Zielona Góra
województwo lubuskie
9
Łódź
powiaty: brzeziński i łódzki wschodni; miasto na prawach powiatu: Łódź
10
Piotrków Trybunalski
powiaty: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki i tomaszowski; miasta na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski i Skierniewice
11
Sieradz
powiaty: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski
12
Chrzanów
powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki
13
Kraków
powiaty: krakowski, miechowski i olkuski; miasto na prawach powiatu: Kraków
14
Nowy Sącz
powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski i tatrzański; miasto na prawach powiatu: Nowy Sącz
15
Tarnów
powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski i wielicki; miasto na prawach powiatu: Tarnów
16
Płock
powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński i żyrardowski; miasto na prawach powiatu: Płock
17
Radom
powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki i zwoleński; miasto na prawach powiatu: Radom
18
Siedlce
powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski i wyszkowski; miasta na prawach powiatu: Ostrołęka i Siedlce
19
Warszawa
miasto na prawach powiatu: Warszawa
20
Warszawa
powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński
21
Opole
województwo opolskie
22
Krosno
powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski i sanocki; miasta na prawach powiatu: Krosno i Przemyśl
23
Rzeszów
powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski i tarnobrzeski; miasta na prawach powiatu: Rzeszów i Tarnobrzeg
24
Białystok
województwo podlaskie
25
Gdańsk
powiaty: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski i tczewski; miasta na prawach powiatu: Gdańsk i Sopot
26
Gdynia
powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski i wejherowski; miasta na prawach powiatu: Gdynia i Słupsk
27
Bielsko-Biała
powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński i żywiecki; miasto na prawach powiatu: Bielsko-Biała
28
Częstochowa
powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski; miasto na prawach powiatu: Częstochowa
29
Gliwice
powiaty: gliwicki i tarnogórski; miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice i Zabrze
30
Rybnik
powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki i wodzisławski; miasta na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik i Żory
31
Katowice
powiat bieruńsko-lędziński; miasta na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Tychy
32
Sosnowiec
powiaty: będziński i zawierciański; miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno i Sosnowiec
33
Kielce
województwo świętokrzyskie
34
Elbląg
powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski i ostródzki; miasto na prawach powiatu: Elbląg
35
Olsztyn
powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński i węgorzewski; miasta na prawach powiatu: Ełk i Olsztyn
36
Kalisz
powiaty: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski i rawicki; miasta na prawach powiatu: Kalisz i Leszno
37
Konin
powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki i wrzesiński; miasto na prawach powiatu: Konin
38
Piła
powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński i złotowski
39
Poznań
powiat poznański; miasto na prawach powiatu: Poznań
40
Koszalin
powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński i wałecki; miasto na prawach powiatu: Koszalin
41
Szczecin
powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki i stargardzki; miasta na prawach powiatu: Szczecin i Świnoujście