STRUKTURA ORGANIZACYJNA

Mapa image/svg+xml
okręg Siedziba Przewodniczący Telefon kontaktowy Adres email Szczegóły
1
Legnica
Krzysztof Sługocki
+48 662 460 188
okreg1legnica@konfederacjakoronypolskiej.pl
2
Wałbrzych
Paweł Chmielewski
+48 661 122 324
okreg2walbrzych@konfederacjakoronypolskiej.pl
3
Wrocław
Marta Czech
+48 505 410 082
okreg3wroclaw@konfederacjakoronypolskiej.pl
4
Bydgoszcz
okreg4bydgoszcz@konfederacjakoronypolskiej.pl
5
Toruń
Agnieszka Szumilas-Hermanowicz
+48 694 166 085
okreg5torun@konfederacjakoronypolskiej.pl
6
Lublin
Ryszard Zajączkowski
+48 663 725 974
okreg6lublin@konfederacjakoronypolskiej.pl
7
Chełm
Bogusław Domański
+48 506 131 217
okreg7chelm@konfederacjakoronypolskiej.pl
8
Zielona Góra
Sławomir Ozdyk
+48 663 929 044
okreg8zielonagora@konfederacjakoronypolskiej.pl
9
Łódź
Radosław Paciejewski
+48 607 721 101
okreg9lodz@konfederacjakoronypolskiej.pl
10
Piotrków Trybunalski
Marcin Pietras
+48 503 845 786
okreg10piotrkowtrybunalski@konfederacjakoronypolskiej.pl
11
Sieradz
Justyna Krasowicz
+48 792598147
okreg11sieradz@konfederacjakoronypolskiej.pl
12
Chrzanów
-
-
okreg12chrzanow@konfederacjakoronypolskiej.pl
13
Kraków
Magdalena Boisse
+48 513 048 695
okreg13krakow@konfederacjakoronypolskiej.pl
14
Nowy Sącz
Grzegorz Szarek
+48 606 201 536
okreg14nowysacz@konfederacjakoronypolskiej.pl
15
Tarnów
Marta Mrzygłód
+48 501 277 685
okreg15tarnow@konfederacjakoronypolskiej.pl
16
Płock
Adam Matyszewski
+48 501 424 110
okreg16plock@konfederacjakoronypolskiej.pl
17
Radom
Rafał Foryś
+48 793 002 835
okreg17radom@konfederacjakoronypolskiej.pl
18
Siedlce
Rafał Bajkowski
+48 603547067
okreg18siedlce@konfederacjakoronypolskiej.pl
19
Warszawa
Diana Ruchniewicz
+48 735 700 656
okreg19warszawa@konfederacjakoronypolskiej.pl
20
Warszawa
Marcin Kuśmierczyk
+48 606 434 944
okreg20warszawa@konfederacjakoronypolskiej.pl
21
Opole
Włodzimierz Skalik
+48 790 808 070
okreg21opole@konfederacjakoronypolskiej.pl
22
Krosno
Andrzej Słodyczko
+48 537 547 997
okreg22krosno@konfederacjakoronypolskiej.pl
23
Rzeszów
Karolina Pikuła
+48 780 073 366
okreg23rzeszow@konfederacjakoronypolskiej.pl
24
Białystok
okreg24bialystok@konfederacjakoronypolskiej.pl
25
Gdańsk
Michał Welka
+48 781 995 984
okreg25gdansk@konfederacjakoronypolskiej.pl
26
Gdynia
Konrad Niżnik
+48 606 701 346
okreg26gdynia@konfederacjakoronypolskiej.pl
27
Bielsko-Biała
okreg27bielskobiala@konfederacjakoronypolskiej
28
Częstochowa
Kamila Jezierska
+48 783 221 223
okreg28czestochowa@konfederacjakoronypolskiej.pl
29
Gliwice
Krystian Timmler
+48 884 888 813
okreg29gliwice@konfederacjakoronypolskiej.pl
30
Rybnik
Roman Fritz
+48 691 489 038
okreg30rybnik@konfederacjakoronypolskiej.pl
31
Katowice
Wojciech Kazek
+48 501 687 827
okreg31katowice@konfederacjakoronypolskiej.pl
32
Sosnowiec
Wojciech Siński
+48 508 259 222
okreg32sosnowiec@konfederacjakoronypolskiej.pl
33
Kielce
Michał Gwadera
+48 507 432 038
okreg33kielce@konfederacjakoronypolskiej.pl
34
Elbląg
Jan Krysiak
+48 604 918 325
okreg34elblag@konfederacjakoronypolskiej.pl
35
Olsztyn
Tomasz Owsianik
+48 606 301 330
okreg35olsztyn@konfederacjakoronypolskiej.pl
36
Kalisz
Witold Tomczak
+48 601 287 742
okreg36kalisz@konfederacjakoronypolskiej.pl
37
Konin
Marcin Sowiński
+48 600 491 527
okreg37konin@konfederacjakoronypolskiej.pl
38
Piła
Damian Garlicki
+48 504 043 991
okreg38pila@konfederacjakoronypolskiej.pl
39
Poznań
Sławomir Sala
+48 602 490 861
okreg39poznan@konfederacjakoronypolskiej.pl
40
Koszalin
Sławomir Sala
+48 602 490 861
okreg40koszalin@konfederacjakoronypolskiej.pl
41
Szczecin
Grzegorz Piątkowski
+48 602 674 814
okreg41szczecin@konfederacjakoronypolskiej.pl
-
Niemcy
KoronaNiemcy@konfederacjakoronypolskiej.pl
-
Wielka Brytania
Andrzej Pieniążek
+48785327704
KoronaWielkaBrytania@konfederacjakoronypolskiej.pl

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: