Tour The Braun

Startuje drugi etap Tour The Braun

Jest nam bardzo miło poinformować, że dzisiaj rusza drugi etap objazdu Pana posła Grzegorza Brauna po strukturach okręgowych Konfederacji Korony Polskiej.

Przez najbliższe dwa tygodnie planujemy odwiedzić Pomorze, Wielkopolskę, Śląsk i Małopolskę. Chcemy spotkać się z naszymi kolegami ze struktur oraz sympatykami w Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Szczecinie, Pile, Poznaniu, Bielsko-Białej, Rybniku, Chrzanowie, Krakowie, Nowym Sączu oraz Tarnowie. Liczymy, że tak jak poprzednio, tak i tym razem wysoka frekwencja przebije wszelkie dotychczasowe rekordy.

Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się w nasze działania. Pomóżcie odmienić naszą ojczyznę.

Do zobaczenia!

6 Responses

1. Rafał Dmowski

Szczęść Boże,

W Tarnowie adres na obecną chwilę to
      ulica Elektryczna 4B, 33-100 Tarnów, Polska

Prosze obserwować nasz profil na FB tam są na bierząco aktualizowane informacje o adresie i godzinie.
      Niestety czasami musimy w ostatnim momencie zmienić miejsce jeżeli są jakieś zawirowania odnośnie z salą

Z Panem Bogiem +

1. Szczęść Boże,

Na razie nagrania ze spotkań nie bedą udostępnione.
      Spotkania mają na celu pomóc rozbudowywać nasze struktury, dlatego zalerzy nam na osobisty udziale w spotkaniach z panem posłem.