Dzień Wolności i Suwerenności – Normalności

Dzień Wolności i Suwerenności – Normalności

W świecie politycznej poprawności, gdzie promowane jest myślenie stadne. Gdzie każdy człowiek, któremu bliska jest logika, który lubi zadawać krytyczne pytania albo po prostu nie ulega fanatycznej magii kreowanych medialnie autorytetów brakuje przestrzeni dla normalności. Brakuje wolności.

Wolność czy szerzej normalność można komuś odebrać gwałtownie. Wtedy, z pewnością zauważy różnicę i może nawet postawi opór. Inna forma odebrania wolności, to systematyczne, metodyczne i powolne wprowadzanie ograniczeń, które w sumie decydują o drastycznej zmianie jakości życia. Zmianie oczywiście na gorsze. Wówczas – ofiara może nawet się nie zorientować, jak została zmanipulowana.

Spotkajmy się, aby spędzić dobrze czas. Razem, z rodzinami, ciesząc się wiosennym czasem. Ciesząc się z towarzystwa ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Których mottem nie jest „róbta co chceta”, bo bliższe by było „róbcie co trzeba”.

Warto, aby w dobrej i miłej atmosferze „policzyć się”. Spędzić czas z ludźmi podobnymi, w przyjaznej, rodzinnej i miłej atmosferze. Odpoczywając, ciesząc się wiosną odnajdując przestrzeń do rozmów na tematy trywialne, ale również na te ważne.

W świecie, w którym zadawanie zdroworozsądkowych pytań, czy krytyczne spojrzenie na zjawiska od razu powoduje otrzymanie łatki wariata – odnajdziemy przestrzeń dla ludzi „normalnych”, którzy nie są wyznawcami politycznej poprawności a logiczne myślenie uważają za atut.

6-go maja porozmawiamy o tym:

? jaka jest różnica pomiędzy integracją europejską a dyktaturą biurokracji;

? jaka jest wartość pieniądza fizycznego dla wolności obywatelskiej;

? dlaczego nie wolno pozwolić, aby Polska została wciągnięta w wojnę;

Spotkajmy się razem! Pokażmy nasze zaangażowanie w nasze wspólne dobro. Porozmawiajmy i spędźmy miłe sobotnie popołudnie. Zapewnijmy sobie przestrzeń do wartościowych relacji. Po prostu weźmy sprawy w swoje ręce.

Podobno obojętność na dziejące się zło – to wspieranie tego zła. Nie wspieraj zła! Stań po stronie dobra! Do zobaczenia 6 maja o 12.00 pod budynkiem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce w Warszawie, ulica Jasna 14/16A.

(Szczegóły wydarzenia wkrótce!)

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: