Korona Młodych zaprasza na sejmowy zjazd integracyjny!

Ruszyły zapisy na zimowy wyjazd integracyjno-szkoleniowy w Sejmie RP!!!

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku od 1️⃣3️⃣ do 2️⃣6️⃣ lat na zimowy wyjazd integracyjno-szkoleniowy, który odbędzie się w terminie 13-15 stycznia 2023 roku w Warszawie.

Koszt wyjazdu to 180 PLN. W koszt wyjazdu nie wlicza się posiłków i dojazdu. Zapisy trwają do 16 grudnia do godziny 15.00.

Wyjazd jest skierowany nie tylko do członków naszej młodzieżówki, ale do wszystkich młodych ludzi. W czasie wyjazdu przewidziany jest czas na integrację, wspólne gry i zabawy, ale także na naukę w formie wykładów, które poprowadzą zaproszeni przez nas goście specjalni. Swój udział potwierdzili:

Grzegorz Braun – Poseł na Sejm RP, prezes Konfederacja Korony Polskiej

Jacek Wilk – Poseł na Sejm RP VIII kadencji, adwokat, ekonomista

dr Leszek Sykulski – politolog, historyk, wykładowca akademicki

Grzegorz Płaczek – wykładowca, działacz społeczny

Paweł Wołoszczuk – wicedyrektor biura sejmowego Konfederacji

Marta Czech – rzecznik prasowy Konfederacji Korony Polskiej

W planie także przewidziane są debaty oksfordzkie, czy ciekawe panele dyskusyjne prowadzone przez sekretarza Korony Młodych, Bartłomieja Stępnia.

Wszystkie nasze zajęcia będą prowadzone w Sejmie RP i tam będziemy spędzać najwiecej czasu, dzięki czemu będziemy mogli na żywo poznać cały budynek Sejmu.

‼️ Zapisy i najważniejsze dokumenty znajdują się na naszej stronie internetowej:

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego prosimy o cierpliwe oczekiwanie na wiadomość zwrotną z naszej strony ze wszystkimi najważniejszymi informacjami.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z biurem Korony Młodych:

721-721-872

✉️ biuro@koronamlodych.pl