Ksiądz Profesor Guz w Sejmie RP

Poseł Grzegorz Braun przewodniczył pierwszemu posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. wolności badań, publikacji i debaty publicznej. Gościem specjalnym sejmowego zebrania i prelegentem był ks. prof. Tadeusz Guz. Poruszył on problem prawa naturalnego, jego źródeł, jego historii i jego relacji do prawa państwowego. Rzadko spotykany w Sejmie RP poziom intelektualny wystąpienia Znakomitego Gościa to pożywienie dla umysłów i serc wszystkich państwowców. Nie ukrywamy, że jako członkowie Konfederacji Korony Polskiej czujemy się dumni, iż to na nasze zaproszenie przybył do polskiego parlamentu Ksiądz Profesor.

Poniżej linki do relacji video ze spotkania.

Część pierwsza

Część druga

Od lewej: Jacek Chrząszcz – prezes Fundacji Konfederacja Gietrzwałdzka, poseł Grzegorz Braun, ks. prof. Tadeusz Guz, Włodzimierz Skalik – Sekretarz Generalny „Korony”