Porucznik Fijał wygrywa z Błaszczakiem

Porucznik Fijał wygrywa z Błaszczakiem

W tych smutnych czasach rzadko można cieszyć się dobrą informacją, więc korzystajmy z okazji: por. Szymon Fijał wygrał na obecnym etapie sprawę z Ministrem Obrony Narodowej. Sąd jednotrzeciomaseczkowy (co widać na załączonym zdjęciu) uchylił decyzję MON o zwolnieniu por. Fijała ze służby. Daj Boże zdrowie sędziemu – i oby tak dalej!

Por. Szymon Fijał nie poddał się eksperymentowi medycznemu dla zmylenia przeciwnika zwanemu „szczepionką” i wytrwale bronił swoich podwładnych przed naciskami. Za to zdrajcy i lokaje z ministerstwa obrony błaszczaków musieli go zwolnić.

Por. Fijał występował jako świadek przed Poselską Komisją Śledczą zwołaną pod przewodnictwem posła Grzegorza Brauna. Jest bohaterem jednego z rozdziałów 2 numeru Zeszytów Norymberskich. Dziś nie mogło zabraknąć przedstawiciela Korony na jego procesie, a niżej podpisany miał zaszczyt pogratulować mu zwycięstwa w procesowym odcinku i podziękować za oświadczenie, które wygłosił przed sądem, a które na wszystkich zebranych wywarło duże wrażenie swoim patriotyzmem i szlachetnym wydźwiękiem. (Wkrótce je opublikujemy.)

Piotr Heszen  

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: