Protest „Odwołujemy Plandemię”

Protest „Odwołujemy Plandemię”

W najbliższą Niedzielę 2020-08-16 o godzinie 12:00 w Warszawie planowany jest wielki protest przeciwko obecnej polityce rządowej która doprowadziła do największego kryzysu ekonomicznego w nowożytnej historii Polski.

Pod płaszczykiem zwalczania epidemii rząd RP wprowadził szereg regulacji i obostrzeń, które nie tylko uniemożliwiają normalne funkcjonowanie ludziom ale niszczą całe sektory gospodarki. Na domiar złego wiele z tych zarządzeń jest szkodliwych co coraz częściej krytykują specjaliści z zakresu medycy, wirusolodzy i epidemiolodzy. Coraz częściej sądy wydają wyroki w uzasadnieniu których czytamy że wprowadzane przepisy są niezgodne z obowiązującymi ustawami i łamią swobody konstytucyjne.

Środowisko polityczne Konfederacji Korony Polskiej od samego początku było krytyczne odnośnie obecnej polityki rządowej. Wielokrotnie ostrzegało przed jej skutkami i pokazywało przykłady zgoła odmiennych działań podejmowanych przez rządy innych krajów.

Dlatego właśnie popieramy zbliżający się protest i będziemy uczestniczyć w nim. Serdecznie wszystkich zachęcamy do przyłączenia się i wzięcia w nim udziału. Do zobaczenia w Warszawie.

Z Panem Bogiem +

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: