Przeciw cenzurze pod warszawską siedzibą Google

Przeciw cenzurze pod warszawską siedzibą Google

Globalne korporacje próbują zdominować świat i narzucić „jedynie słuszne” poglądy. Pętla cenzury zaciska się wokół szyi internetowych twórców mocniej niż kiedykolwiek. W obliczu tego jawnego zamachu na wolność słowa uznaliśmy, że nie możemy milczeć. […]

20 sierpnia doszło do skandalicznego ataku na niezależne media. YouTube usunął dwa kanały telewizji wRealu24, kompletnie lekceważąc wielomilionową widownię i nie licząc się ze zdaniem ludzi, dla których od 7 lat są istotnym źródłem informacji – czytamy na stronie FB Inicjatywa Przeciw Cenzurze.

„Korony” nie trzeba dwa razy prosić, by wzięła udział w tak ważnym proteście. Uczestniczyliśmy w wydarzeniu, które odbyło symbolicznego dnia – 17 września 2022 – w rocznicę napadu totalitarystów bolszewickich na Polskę. Przemawiali: Sekretarz Generalny „Korony” Włodzimierz Skalik, Łukasz Rzeszutko z okręgu rzeszowskiego, a Karolina Pikuła w pewnym momencie także spotkanie współprowadziła. Poniżej zamieszczone są linki do krótkich filmów z wystąpieniami naszych Kolegów.

PH

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: