STOP KONFISKACIE POLSKICH MAJĄTKÓW I ZMIANIE KONSTYTUCJI!

Szczęść Boże!
Szanowni Państwo!

UWAGA! Pilna i ważna sprawa – potrzebne Państwa wsparcie i zaangażowanie! Na najbliższym posiedzeniu Sejmu 24.05.2023 (środa) ma być procedowany projekt ustawy nr 3180. Wobec tego ruszamy z ogólnopolską akcją Konfederacji Korony Polskiej przy współpracy z Polskim Vetem pod hasłem: STOP KONFISKACIE POLSKICH MAJĄTKÓW I ZMIANIE KONSTYTUCJI!

Projekt ustawy dotyczy ZMIAN W KONSTYTUCJI skutkujących m.in. odbieraniem Polakom ich majątku na podstawie DOMNIEMYWAŃ. W związku z powyższym ruszamy w teren, aby wykonać niezwykle ważną pracę, jaką jest wywieranie presji na posłów w ich biurach poselskich. KONIECZNIE DO 23.05.23, a najlepiej w poniedziałek 22.05.23 z uwagi na to, że w poniedziałki jest największa szansa, by spotkać w biurach posłów.

W plikach poniżej wysyłamy Państwu gotowe materiały:

1. Instrukcję przeprowadzenia akcji
2. Przekaz do bazowania na nim (nie do czytania) podczas organizowanych konferencji prasowych lub pikiet pod biurami poselskimi w Państwa regionie
3.Gotowe pismo do perosnalizacji do posła/posłanki, których odwiedzicie lub wyślecie pocztą elektroniczną.
3. Grafikę do promowania protestu pod Sejmem, który zaplanowany jest na 24.05.2023 od godz.9.00, na który serdecznie zapraszamy!

Wierzymy w Państwa zaangażowanie w sprawę dla dobra Polski.

A.M.D.G.
Z Panem Bogiem!