Świetne i udane spotkania geopolityczne

W dniu 26 marca 2023 roku w Słupsku o godz. 11.00 i Gdyni o godz. 17.00 odbyły się konferencje pod tytułem: „Geopolityka, a wolność słowa: bezpieczeństwo, bezpieczeństwo żywnościowe i ochrona własności”. Konfederacja Korony Polskiej, Medycy Nadziei, Pobudka.org oraz Fundacja Reduta – to organizatorzy spotkań.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: red. Ewa Marcinkowska, Sławomir Sala, dr (lek. medycyny) Marcin Sowiński, dr Sławomir Ozdyk oraz dr Leszek Sykulski. Obydwie konferencje prowadził i moderował Konrad Niżnik – Przewodniczący Korony Polskiej na okr. 26.

Tematyka wydarzeń dotyczyła zagadnień bieżących, tj. związanych z wojną na Ukrainie i przesadnym oraz nieuzasadnionym w ocenie prelegentów zaangażowaniem strony Polskiej w ten konflikt. Poruszono tematy medyczne. Wspomniano o niedawnej akcji dotyczącej wpływu na zdrowie jodku potasu, a także ujawniono kolejny skandal, jakim jest sprzedaż polskiego osocza (pozyskiwanego za darmo od polskich obywateli) za granicę. Sporo czasu poświęcono także bezpieczeństwu żywnościowemu, obcemu kapitałowi w koncernach spożywczych czy problemom polskich rolników, choćby w kontekście niekontrolowanego transportu zbóż do Polski z Ukrainy. Poruszono wreszcie kwestię zagrożeń związanych z globalizacją: 15-minutowe miasta, wycofanie gotówki, likwidacja samochodów spalinowych czy tzw. Traktat Pandemiczny procedowany przez WHO.

Obydwa wydarzenia z uwagi na różne temperamenty prelegentów, a także różną tematykę z jednym wspólnym mianownikiem – POLSKA – miały liczne zwroty akcji, co tłumnie zgromadzona publiczność nagradzała gromkimi brawami.

Spotkania te dobitnie pokazują, że mieszkańcy zarówno dużych, jak i małych miast spragnieni są podobnych wydarzeń oraz, że szukają oni prawdziwej informacji, o którą niestety tak trudno w oficjalnym, mainstreamowym przekazie.

Poniżej linki do nagrań video.

Konrad Niżnik

Przewodniczący Konfederacji Korony Polskiej, okr. 26