Dzień Wolności i Suwerenności – Normalności. Ogłaszamy szczegóły!

Dzień Wolności i Suwerenności – Normalności. Ogłaszamy szczegóły!

6 maja Konfederacja Korony Polskiej – Okręg warszawski i podwarszawski organizują wydarzenie Dzień Wolności i Suwerenności – Normalności.

Wydarzenie  składało się będzie z dwóch części:

1. Wystąpienia w trzech miejscach:

✅ 12:00 - Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej ul. Jasna 14/16A. Temat:  Dyktatura Europejska. Prelegenci: Rafał Foryś oraz z Ruchu Prawdziwa Europa prof. Mirosław Piotrowski, mec. Mirosław Czarnecki i Leszek Szymański. Przemarsz pod NBP.
✅ 12:45 -  NBP Plac Powstańców Warszawy 4 od strony ul. Świętokrzyskiej. Temat: Obrona gotówki i złotówki. Prelegenci: Włodzimierz Skalik, Jacek Wilk, Marcin Rola, założyciele Ruchu Obrony Gotówki i Złotówki z okręgu 19 i 3 - uroczyste ogłoszenie powstania Ruchu.
✅ 13:45 - Pałac Prezydencki. Temat: Nie wciągajcie nas do wojny (z elementami Stop Ukrainizacji Polski). Prelegenci: poseł Grzegorz Braun, dr Leszek Sykulski, Sebastian Pitoń, Witold Listowski, Piotr Korczarowski.

Wydarzenie prowadzić będą Karolina Pikuła okręg 15 i Ireneusz Kozera okręg 20.

 Zakończenie około 14:30.

2. Piknik:

Startujemy o 15:30.

Ze względów bezpieczeństwa miejsce pikniku podamy podczas pierwszej części wydarzenia. Organizatorem pikniku jest Fundacja Polskie Veto.

Podczas pikniku będą kolejne przemowy, będzie również możliwość swobodnego porozmawiania z prelegentami.

Prelegentami będą m. in. Jan Krysiak, Justyna Socha, dr Marcin Sowiński, Janusz Krzywoszyński, Adam Kania, Jacek Chrząszcz, Roman Fritz, Marcin Kuśmierczyk, dr Leszek Gruszecki, Karolina Pikuła, Leon Mazur, Ewa Marcinkowska.

Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie, która aktualnie znajduje się pod ostrzałem PiS lub UE i chciała/chciał byś wypowiedzieć się podczas pikniku, prosimy, napisz maila na adres: okreg19warszawa@konfederacjakoronypolskiej.pl.

Jeśli chcesz dołączyć do ruchu ROGiZ lub masz pomysł na jego rozwój i promocję, napisz na kontakt@placegotowka.org.

Podczas Dnia Wolności i Suwerenności – Normalności:

✅ Pokażmy, że polskość jest dla nasz ważna! Nawet gdy narzuca nam się obcą państwowość – my w sercu mamy Polskę!

✅ Pokażmy, że mimo dzielenia nas przez ostatnie lata  potrafimy wspólnie świętować, śmiać się, rozmawiać ze sobą i w harmonii razem spędzać czas!

✅ Pokażmy, że mamy rodziny. Pomimo separowania nas od naszych najbliższych w okresie domniemanej pandemii – dla nas rodzina pozostała najważniejsza, ważniejsza od strachów rzucanych nam przez globalistów. Nie damy się atomizować!

✅ Pokażmy, że tu jest Polska. Tu jest nasza Ojczyzna. Stąd pochodzimy i tu jest nasz dom. Ten region, kraj, ziemia i bogactwa w niej zawarte należą do nas. Przybądźcie z biało-czerwonymi chorągiewkami.

✅ Pokażmy, że dobrze wiemy, co jest naszą własnością i że będziemy jej strzec! Nikt nie ma prawa odbierać nam naszego państwa, naszego miejsca na ziemi, naszej kultury, barw narodowych, tożsamości i prawa do decydowania o własnym losie! A tym bardziej nikt nie może odbierać nam władztwa nad przedmiotami i majątkiem prawnie należącym do nas!

✅ Pokażmy, że czujemy się Polakami. Polska kultura, tradycja, polskie korzenie, historia, język, w którym formujemy nasze myśli, polskie krajobrazy, a także wiara w jednego Boga – tworzą naszą tożsamość narodową, której będziemy bronić.

✅ Pokażmy, że nie daliśmy się złamać. Pomimo trzech lat zastraszania nas, zamykania, odbierania przyrodzonych praw naturalnych do decydowania o swoim ciele, do przemieszczania się, kontaktu z rodziną, zarabiania i posiadania własności – my nadal mamy siłę i entuzjazm do życia na swoich zasadach!

✅ Pokażmy, że wiemy i nie zapominamy o tym, iż może i powinno inaczej! Pomimo zewsząd otaczających nas absurdów, niedorzeczności, chaosu i deficytu zasad moralnych – my nie zapomnieliśmy, na jakich zasadach powinno funkcjonować sprawiedliwe i uczciwe państwo. Nie zabito w nas pragnienia uporządkowanej, zdrowej struktury państwowej, służącej swoim obywatelom, a nie zagranicznym interesom. W Polsce panuje dziś bezprawie, bo nadmiar zawiłego prawa jest w praktyce jego niwelowaniem. Królują obłuda i fałsz tworzące żyzną glebę do karygodnej zdrady Narodu Polskiego. My jednak nie poddajemy się i cały czas iskrzy się w nas wizja normalnej – wolnej i suwerennej Polski! ❤️ PL ❤️


Przyjdź, przyjedź, przyleć – gdziekolwiek jesteś, w Polsce lub za granicą – przybądź i zademonstruj z nami przywiązanie Polaka do polskości i wolności, która tak głęboko zakorzeniona jest w naszej historii i mentalności. Im będzie nas więcej, tym nasz głos będzie dalej słyszalny!
Poinformuj swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych. Jeżeli chciałbyś z nami być, a nie masz z kim przyjechać, albo odwrotnie – masz wolne miejsce w samochodzie i mógłbyś kogoś ze sobą zabrać, to skontaktuj się z przewodniczącym najbliższego Okręgu Korony. Postaramy się pomóc!
Link do strony zawierającej kontakty do wszystkich Okręgów znajduje się tutaj: https://konfederacjakoronypolskiej.pl/okregi-wyborcze/

 
UWAGA:

Angażując  siły naszych działaczy, ich rodzin i znajomych, udało nam się zorganizować dla Was dodatkowe atrakcje podczas pikniku:-)

✅ Aby Wasze dzieci nie nudziły się podczas poznawania patriotycznych postaw – zapewnimy dla nich gry i zabawy oraz duży plac zabaw ?
✅ Abyście się nie smucili w tym dniu – nasi działacze zagrają dla Was na instrumentach.

✅ Abyście nie byli głodni – zaprzyjaźnieni rolnicy przygotują „małe co nieco”. 

✅ Abyście nie zmarzli wieczorem – ogrzejemy się przy ognisku! 

✅ Abyście mieli pamiątkę po wydarzeniu zapewniamy fotobudkę.

Być może uda nam się zorganizować jeszcze inne niespodzianki, ale to zależy od możliwości naszych wolontariuszy, członków oraz środków zgromadzonych na kontach okręgów 19 i 20.

A może Ty mógłbyś również pomóc? Masz pomysł na jakąś dodatkową atrakcję na ten Dzień? Jeżeli tak, to, prosimy, napisz do nas na adres: okreg19warszawa@konfederacjakoronypolskiej.pl.

Zakończenie planujemy około 19:30.

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Korony wraz z rodzinami na piękny Dzień, podczas którego pokażemy światu, że w naszych sercach są Polska i Polacy!

Nie będzie uczciwej Polski, dopóki wystarczająco wielu uczciwych Polaków nie będzie chciało poświęcić jej swojego czasu. Lepszej okazji ku temu nie będzie!

Czy na starość, podsumowując swoje życie, zadowolony będziesz z dni, w których byłeś bierny albo które spędziłeś sam?

Czy może z dni spędzonych na rozmowie i śmiechu w gronie osób podobnych Tobie? Z dni, w których zmieniałeś świat na lepsze dla przyszłych pokoleń?
Czy będziesz mógł powiedzieć: Stanąłem na wysokości zadania, gdy etap dziejowy tego wymagał?

Wyjdźmy z przestrzeni wirtualnej. Poznajmy się w świecie realnym. 
Bawmy się, radujmy, budujmy razem lepszą rzeczywistość!

? Dla kogo: dla każdego, bez ograniczenia wiekowego, ogólnopolskie świętowanie!

Do zobaczenia!

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: