Rusza inicjatywa #OtwieraMy Gospodarkę

Rusza inicjatywa #OtwieraMy Gospodarkę

Konfederacja Wolność i Niepodległość inicjuje obywatelską inicjatywę ustawodawczą „OtwieraMy Gospodarkę”. W ten sposób chcemy stworzyć społeczny nacisk, który zmusi rządzącą większość sejmową oraz tak zwaną opozycję do jasnego opowiedzenia się w kwestii reżimu sanitarnego i nielegalnych obostrzeń. Inicjatywa ustawodawcza została ogłoszona na konferencji prasowej w sejmie:

Aby osiągnąć zakładany cel trzeba zebrać i przekazać do zweryfikowania co najmniej 100 tys. podpisów pod projektem ustawy.

Konfederacja Korony Polskiej jako jeden z trzech głównych filarów Konfederacji WiN aktywie działa w celu szybkiego i efektownego zebrania wymaganych popisów. Apelujemy do naszych członków i sympatyków o mobilizację zbieranie podpisów wśród rodziny, przyjaciół i znajomych.

Powstała dedykowana strona gdzie znajdziecie wszystkie informacje o projekcie ustawy, formularze do zbierania podpisów itd:

https://otwieramygospodarke.pl/

Prosimy o przekazywanie zebranych podpisów do koordynatorów okręgowych korony lub do wyznaczonych koordynatorów akcji. Link do listy koordynatorów okręgów:

https://konfederacjakoronypolskiej.pl/okregi-wyborcze/

Podpisy można również przesyłać do Warszawskiego biura Korony pod adres:

Konfederacja Korony Polskiej ul. Żurawia 2 lok 27 00-503 Warszawa

Skrzynki podawcze i kontaktowe:

Krajowa Komisja Rewizyjna:

Komisja Rewizyjna Okręgów:

Sąd Dyscyplinarny:

Komitet Polityczny:

Rada Naczelna:

Sekretarz Generalny: